TERAZ DARMOWA WYSYŁKA

Na podstawie bajki Ilony Selke

Opowieść o chłopcu,

który odkrył, jak spełniać swoje marzenia.

Dodaje odwagi i wiary we własne możliwości!

56406_110045899067586_6655495_o.jpg
Oriental graphic element

Odkryj Sekret

Książka dla dzieci, która budzi moc czarodzieja także w sercach dorosłych!

Niezwykły przewodnik do spełnienia marzeń

BAJKĘ CZYTA

Agnieszka Maciąg

sluchawki.png
Oriental graphic element

Co znajdziesz w książce:

  • Odkryjesz metodę 4 kroków do spełniania marzeń, zrozumiałą nawet dla dzieci!

  • Dowiesz się, jak korzystać z wyobraźni, aby przemieniać trudności w rozwiązania i kreować życie, jakiego pragniesz!

  • Otrzymasz narzędzia, aby pomagać swojemu dziecku w przekształcaniu trudnych emocji w energię do działania!

Bullet point

Piękne ilustracje

Bullet point

Audiobook

Bullet point

audio-medytacje

Bullet point

Zabawa & Nauka

Bullet point

Piękne udźwiękowienie

Bullet point

Miejsce na rysunki

Oriental graphic element

O czym i dla kogo jest ta książka:

W tej przepięknie ilustrowanej i udźwiękowionej książce dla dzieci, chłopiec o imieniu Alin uczy się od Czarodziejki, jak korzystać z mocy swojej wyobraźni, aby przekształcać uczucia smutku, gniewu i rozczarowania w uczucia odwagi, miłości i w energię do działania.

W konwencji bajki książka przedstawia krok po kroku procesy transformacji, które pomagają w przekształcaniu trudnych emocji we wzmacniające doświadczenia i dostarcza inspiracji do tego, aby kreować magię w naszym życiu.

ŚWIETNE NARZĘDZIE DLA RODZICÓW, wychowawców, nauczycieli i coachów ORAZ KAŻDEGO, KTO PRAGNIE OBUDZIĆ W SOBIE MOC DO REALIZACJI MARZEŃ!

Oriental graphic element

Recenzje & Refleksje

"Ta książka to prawdziwe cacko, tak pod względem treści, jak i wyglądu. Zachwycające ilustracje, wspaniałe nagrania, które uruchamiają ogromny potencjał i moc dobrej energii! Prawdziwe cacko wśród książek o realizacji marzeń, nareszcie także dla dzieci! Biały kruk – a w zasadzie koliberek – uskrzydla całą naszą rodzinę."

Adam

Mówi się, że wyobraźnia nie ma granic. Nie ograniczają  jej prawa fizyki, ani nasze ludzkie braki. W wyobraźni możemy robić wszystko, być kim tylko chcemy i osiągnąć to czego zapragniemy. Wyobraźnia ma swoje szczególne miejsce w świecie dziecka. Mały człowiek potrafi tak bardzo zagłębić się w swoje wyobrażenia, że granica pomiędzy światem wymyślonym, a tym realnym przestaje istnieć. I chociaż z pobłażaniem myślimy o tych dziecięcych fantazjach, to tak naprawdę są one kluczem do tworzenia rzeczywistości.

Przekonał się o tym chłopiec o imieniu Alin. Bohater książki Ilony Selke „Sekret Wyobraźni". To zwyczajny chłopiec, taki jak tysiące innych chłopców, biegających za piłką, wspinających się po drzewach czy buszujących po  lesie. Jedyną rzeczą, która wyróżnia go spośród innych dzieci, to fakt, że poznał sekret, który sprawia, że spełniają się marzenia.

Każdy o czymś marzy i pragnie by jego marzenia stały się rzeczywistością. Jednak nie każdy wie, że moc realizacji tych marzeń leży w jego rękach. Bo naszą rzeczywistość, wszystko to co nas otacza, tworzymy my sami, nadając moc naszym wyobrażeniom. Nasza wyobraźnia jest siłą napędową naszych myśli, które mają moc tworzenia rzeczywistości.

 „Sekret Wyobraźni" to niezwykle pozytywna książka, którą można przeczytać dziecku na dobranoc lub wtedy, gdy smutne tuli się do Ciebie. „Sekret Wyobraźni" to książka, którą możesz przeczytać sam/a  w wolny leniwy wieczór lub wtedy, kiedy wydaje Ci się, że los z Ciebie zakpił. Niezależnie od tego kto i kiedy po nią sięgnie, zaczaruje go swoją magią i mocą. Bo czyż jest coś wspanialszego niż obietnica:

 „I pamiętajcie -  marzenia się spełniają"

 

 

Autorka recenzji: Aneta Barta

"Nie rzeczywistość sama, ale serce z jakiem ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory."

TWÓRCY

Untitled design(14).jpg

Ilona Selke

Pisarka, mentorka, prelegentka światowych konferencji poświęconych rozwojowi potencjału ludzkiego, badaczka życia delfinów - napisała tę bajkę

Screenshot 2019-11-22 at 19.50.20.png

Agnieszka Maciąg

Aktorka, pisarka, blogerka, propagatorka życia w harmonii i czołowa polska modelka - użyczyła swojego głosu tej bajce

Screenshot 2019-11-22 at 20.07.37.png

Wiola Sowa

Uhonorowana nagrodami reżyserka filmów animowanych i ilustratorka książek - stworzyła ilustracje

Untitled design(15).jpg

Kinga Mielnik

Twórczyni interdyscyplinarna, tłumaczka, mentorka, założycielka Wydawnictwa Accademia Anima -przełożyła i wydała tę książkę

 

Książka "Sekret Wyobraźni" to publikacja na wskroś magiczna.

Opowiada ona o szczęściu, które nie jest dziełem przypadku, lecz manifestacją serca i umysłu.

Kiedy odkryjesz Sekret Wyobraźni oraz zastosujesz zawarte tu ćwiczenia, także i Ty możesz obudzić w sobie Czarodzieja!

O Wydawnictwie Accademia Anima

Jesteśmy podróżnikami po meandrach rzeczywistości, których ścieżki połączyły się na kwantowym szlaku. Od tamtej pory podróżujemy razem, przepuszczając światło, którym wszyscy jesteśmy, przez pryzmat tego, co powstaje z połączenia naszego duetu. 

Accademia Anima powstała z potrzeby rozwijania naszej świadomości i dzielenia się z Tobą naszymi odkryciami w tej podróży. Pragniemy inspirować Cię na Twojej drodze do manifestacji osobistego potencjału i spotkania z Twoją wewnętrzną, prawdziwą naturą, poprzez program publikacji i wydarzeń ukierunkowanych na ekspansję świadomości, a także rozwój wyobraźni i duchowej inteligencji - sekretnych kluczy procesów twórczych i realizacji marzeń.

Wierzymy, że nie ma przypadkowych spotkań i wszystko ma głębszy sens. Stworzyliśmy Accademia Anima jako przestrzeń dla Twoich marzeń, aby mogły one stać się rzeczywistością, w której jesteś tym, KIM od zawsze chcesz być.

Kinga Mielnik & Maks Kapalski

Untitled design(16).jpg

Kupując książkę, wspierasz z nami Fundację NYATRI - Pomoc dzieciom Tybetu i Himalajów